اتاق خبر میزی

انتخاب ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی

از آنجا که برای خرید ماشین لباسشویی هزینه زیادی صرف می شود و کیفیت و دوام آن بسیار مهم است،امروز ۶ مدل از بهترین ماشین لباسشویی های سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی می کنیم تا با ویژگی های آن ها آشنا شده و بتوانید به راحتی آن ها را مقایسه کنید.

راهنمای خرید یخچال فریزر

یخچال فریزر

امروزه یخچال‌ها از تنوع بسیاری برخوردارند. آشنایی با ویژگی‌های انواع این دستگاه‌ها شما را در انتخاب محصول مناسب‌تر یاری خواهد کرد.

شاید بر اساس یک اصل کلی بر این باور باشید که هرچقدر بیشتر خرج کنید، محصول بهتری خریداری خواهید کرد؛ باید بدانید این موضوع در مورد خرید یخچال فریزر چندان صدق نمی‌کند. 

ماشین لباسشویی تسمه ای یا بدون تسمه ؟

ماشین لباسشویی تسمه ای یا بدون تسمه ؟

اینها سوالاتی هست که در این روزها خیلی برای شما عزیزان پیش می اید.پس با ما همراه باشید تا در ابتدا ببینیم ماشین لباسشویی بدون تسمه و گیربکسی چیست و دوما اینکه ببینیم اصلا کدوم یک بهتره و اصلا خرید ماشین لباسشویی تسمه ای برای شما بهتره یا ماشین لباسشویی دایرکت درایو که به گیربکسی معروف هستند ؟

ویژگی های یک جاروبرقی یا جارو شارژی خوب چیست ؟

جاروبرقی یا جارو شارژی خوب

یکی از لوازم خانگی پرکاربرد برای نظافت هر منزل جاروبرقی و جارو شارژی است. این رو شما باید بدانید که یک جاروبرقی یا جارو شارژی خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد تا با آگاهی از این خصوصیات بتوانید بهترین انتخاب را براساس نیاز و میزان بودجه خود داشته باشید.

راهنمای انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی

خرید ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی‌ به سرعت جای خود را در آشپزخانه‌ها باز کرد و دیگر قرار نیست خانم‌های خانه دار مدت زمان زیادی را جلوی سینک ظرفشویی هدر دهند.

شش فاکتور مهم برای خرید هوشمندانه چرخ گوشت

خرید هوشمندانه چرخ گوشت

برای اطمینان از بهداشت گوشت مصرفی در خانه ی خود استفاده از چرخ گوشت بهترین راه حل می باشد پس برای آنکه بتوانیم با این وسیله به راحتی کار کنیم باید بدانیم در هنگام خرید آن چه فاکتور هایی لازم است.

تلویزیون چند اینچی برای شما مناسب تر است؟

تلویزیون چند اینچی برای شما مناسب تر است؟

سایز صفحه نمایش ابتدایی ترین و در عین حال مهم ترین فاکتور در انتخاب تلویزیون است. معمولاً فاصله افراد از تلویزیون با سایز انتخابی نسبت معکوس دارد.

سایز صفحه نمایش ابتدایی ­ترین و در عین حال مهم ترین فاکتور در انتخاب تلویزیون است. معمولاً فاصله افراد از تلویزیون با سایز انتخابی نسبت معکوس دارد.

راهنمای خرید اتو

راهنمای خرید اتوی با کیفیت

اتو یکی از وسایل پرمصرف خانگی است که نه تنها برای صاف کردن و زیباتر نمودن ظاهر لباسها از آن استفاده می شود، بلکه به سبب تماس کفی بسیار داغ آن با البسه در ضدعفونی و میکروب زدایی نمودن آنان نیز بسیار مؤثر است. هرچه حساسیت بیشتری نسبت به صاف بودن و آراستگی ظاهری لباسهای خود داشته و از جمله کسانی باشید که به جای سپردن لباسها، پرده ها و ملافه ها به خشکشویی، خود مایل به اتوکشی آنها در خانه هستند، باید در انتخاب اتوی مناسب دقت بیشتری بخرج دهید.

Theme Settings